09.07–11.08

Vytautas Landsbergis-Žemkalnis. Architekto archyvas

Vytautas Landsbergis-Žemkalnis (1893–1993) – žymiausias ir produktyviausias XX a. Lietuvos architektas, kurio gyvenimas ir kūryba atspindi ištisą modernizmo epochą. Kviečiame į parodą, kurioje eksponuojami architekto fonde saugomi unikalūs istoriniai dokumentai.

10

20

Šeimos savaitgalis

Šeimos savaitgalis yra skirtas vaikučiams (0,5 – 3 m.) ir jų artimiesiems. Užsiėmimo metu užmegsime nepakeičiamą ryšį, mokydamiesi dainų, lopšinių, žaidinimų, mylavimų, jodinimų, vaikiškų dainelių, ratelių – visko, kas žadina vaikelio vaizduotę, padeda jam pažinti pasaulį.

10.02–10.30

Senjorų mėnuo Kauno miesto muziejuje

Kaune tradiciškai spalis – Senjorų mėnuo. Kviečiame senjorus dalyvauti jiems skirtuose nemokamuose Kauno miesto muziejaus renginiuose: įdomiausios ir specialiai šiai progai parengtos edukacinės programos, dienoraščių skaitymai bei atviros paskaitos.

09.19–11.03

Maksymo Golovko paroda „Žvelgiant pro Kauno vartus“

Miestas yra idėjų produktas. Architektų, inžinierių ar dizainerių kūriniai permąstomi, idant būtų kuriamos naujos jų prasmės. Kauno miesto muziejus kviečia į parodą, atskleidžiančią miestą iš kitos perspektyvos – miestą kaip mitą, paslaptį, žaidimą ir simbolį.

05.22–10.31

Paroda „100”

Kauno miesto muziejaus surengta paroda supažindina su prabėgusius metus atspindinčiais ar konkrečiais metais sukurtais ir muziejaus fonduose saugomais eksponatais, kuriuos balsuodami išrinkote jūs, muziejaus lankytojai.

Rotušės skyrius

Ekspozicijos

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Valstybės teatras. Tautą burianti muzika

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Kipro Petrausko memorialinis butas

Tautinės muzikos skyrius

Ekspozicijos

Pilies skyrius

Ekspozicijos

Juozo Gruodžio skyrius

Juozo Gruodžio namai

Bendraukime