07-17 - 09-09

Kauno ponios ir ponai: XX a. 3–4 dešimtmečio stilius

Paroda kviečia persikelti į tarpukarį ir pasižvalgyti, kaip ir kuo puošėsi to meto kauniečiai. Iš Kauno miesto muziejaus fonduose saugomų fotografijų ir ano meto mados žurnalų puslapių matyti ne išskirtinės, garsios Kauno asmenybės (be abejonės, jų tuometėje laikinojoje sostinėje buvo iš tiesų daug), o eilinis miesto gyventojas – kaip jis atrodė, kuo gyveno, kaip rengėsi. Tai pedagogė M. Šokelytė-Valeikienė, fotografas K. Dudėnas su žmona, grožio salonų savininkai broliai Muraliai, Vailokaičių, Kazlauskų šeimos ir kt.

06-17 - 07-28

Kauno fragmentai

Gimusi ir užaugusi Kaune R. Velykytė jaučia artimą ryšį su šio miesto architektūra ir jos istorija, darbuose galima atrasti užuominų į Kauno modernizmo architektūros estetiką. Menininkė dirba kurdama paveikslų ciklus, o ne atskiras drobes, taip ieškodama galimybių leisti darbams „kalbėtis“ ekspozicijoje ir papildyti vienas kitą.

05-22 - 10-31

Paroda „100”

Kauno miesto muziejaus surengta paroda supažindina su prabėgusius metus atspindinčiais ar konkrečiais metais sukurtais ir muziejaus fonduose saugomais eksponatais, kuriuos balsuodami išrinkote jūs, muziejaus lankytojai.

Rotušės skyrius

Ekspozicijos

m. ir k. petrauskų skyrius

Kipro Petrausko memorialinis butas

Tautinės muzikos skyrius

Ekspozicijos

Pilies skyrius

Ekspozicijos

j. Gruodžio skyrius

Juozo Gruodžio namai

Bendraukime