Juozo Gruodžio skyrius

Grupė: nuo 4 iki 20 asmenų

Trukmė: 45 min.

Jūratė ir Kastytis

Skirta: ikimokyklinio amžiaus bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams

• Ikimokyklinio amžiaus vaikams: 1 € asmeniui
  • Moksleiviams: 2 € asmeniui

Apie užsiėmimą

Nuotaikingo teatralizuoto užsiėmimo metu susipažinsite su kompozitoriaus J. Gruodžio gyvenimu ir kūryba.

Praktinėje užsiėmimo dalyje mažieji dalyviai, skambant kompozitoriaus J. Gruodžio baleto „Jūratė ir Kastytis“ muzikai ir to paties pavadinimo J. Mačiulio-Maironio poemai, išsirinks popierines poemos personažų lėles ir juos atitinkančius trafaretus. Vaikai spalvins lėles ir kiekvienas trumpai pristatys savo pasirinktą personažą, kurį vėliau galės pasiimti namo ir parodyti tėveliams.

Praktinėje užsiėmimo dalyje vyresnieji lankytojai, skambant kompozitoriaus J. Gruodžio baleto „Jūratė ir Kastytis“ muzikai bei to paties pavadinimo J. Mačiulio-Maironio poemai, atliks burtų keliu išsidalintus poemos personažų vaidmenis.

Papildoma informacija

Gali būti išvežamasis užsiėmimas. Gali būti pritaikytas ir kitoms amžiaus grupėms, šeimoms.

Kaip užsakyti?

Ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų užsakymai priimami telefonu (8 37) 731 184 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

Skyriaus darbo laikas: lankymas tik iš anksto susitarus.

Mano darbas taurus
Kauno pilies lankininkai