Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Laisvalaikis tarpukario Kaune

Skirta: suaugusiesiems, šeimoms

• Suaugusiems – 4 € asmeniui
  • Moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia taikoma 50 proc. nuolaida (lydinčiam asmeniui – nemokamai)

Apie užsiėmimą
Šiandien žinome, kad poilsio laikas – laisvas laikas nuo darbo, kurį galima praleisti aktyviai ar pasyviai. O kaip laisvalaikį leido Kauno miesto gyventojai XX a. pirmoje pusėje? Kur ir kaip mėgo ilsėtis to meto kauniečiai? Kokie buvo reikalavimai (taip, taip, būtent – reikalavimai) išvaizdai, elgesiui įvairiose vietose ar šeimoje, grožiui ir net tarpusavio santykiams? Kokia spauda buvo leidžiama ir kokią rekomenduojama skaityti? Kviečiame susipažinti su laisvalaikio leidimo būdais tarpukariu.

Edukacinio užsiėmimo metu papasakosime, kaip kūrėsi teatras, kino teatrai, sportas Kaune, aptarsime tarpukario madas ir grožio tendencijas (kaip turėjo atrodyti moteris ir vyras, kokie reikalavimai buvo taikomi elgsenai šeimoje, viešumoje), pristatysime įvairias to meto poilsio vietas (paplūdimiai, kavinės, restoranai).

Papildoma informacija

Puiki idėja jūsų šventei! Edukacinis užsiėmimas gali būti pritaikytas mergvakariui, bernvakariui, įmonės vakarėliui ar kitai šventei, akcentuojant auditorijai aktualias potemes: automobilius, tabako ir alkoholio reklamą bei jų vartojimo ypatybes, restoranų kultūrą ir kt.

Gali būti vedamas ir jūsų patalpose, pritaikytas ir kitoms amžiaus grupėms.

Kaip užsakyti?

Ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų užsakymai priimami telefonu +370 696 75 737 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

Užsiėmimai priimami: antradieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val., šeštadieniais 10.00–17.00 val.

Ekskursija „Galingi, nes vieningi!“
Juozo Gruodžio sodo lobis
Miestas atsinaujina: saugoti ar ne?
Grokim, šokim!