Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Grupė: iki 20 asmenų

Trukmė: 45 min.

Skirta: 9–12 kl. moksleiviams, suaugusiems

• Suaugusiųjų grupei iki 10 asmenų: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga) + 2 € (ekspozicijos lankymo bilietas asmeniui)
  • Suaugusiųjų grupei iki 30 asmenų: 10 € (ekskursijų vadovo paslauga) + 2 € (ekspozicijos lankymo bilietas asmeniui)
  • Moksleivių grupei: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga)
  • Neįgalių asmenų grupei: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga)
  • Studentų, asmenų, kuriems sukako valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos amžius, grupei: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga) + 1,2 € (ekspozicijos lankymo bilietas asmeniui)

Apie ekskursiją

„Kauno muzikinio teatro – anuomet Valstybės teatro – pastatas, paskendęs liepomis kvepiančiame Miesto sode, yra ne tik vienas iš Kauno simbolių, bet ir …“

Suintrigavome? Tuomet kviečiame užsukti ir sužinoti, kokias istorijas mena Kauno muzikinis teatras.

Kaip užsakyti?

Ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų užsakymai priimami telefonu (8 37) 731 184 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

Skyriaus darbo laikas: antradieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val., šeštadieniais 10.00–17.00 val.

Mano darbas taurus
Kauno pilies lankininkai