10

01

SENJORŲ MĖNUO KAUNO MIESTO MUZIEJUJE

Kaune tradiciškai spalis – Senjorų mėnuo. Kviečiame senjorus dalyvauti jiems skirtuose nemokamuose Kauno miesto muziejaus renginiuose.

10

26

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KAUNO LEGENDOS

Kviečiame šeimas į užsiėmimą, kurio metu išgirsite legendas apie Kauno miesto atsiradimą ir sužinosite, kiek jos iš tiesų atspindi tikrovę. Įgiję naujų žinių, kursite ir iliustruosite savo Kauno legendą.

10.17–10.24

MIESTIEČIŲ DAIKTŲ IR ISTORIJŲ PARODA „LAUKINIAI KAUNO VAKARAI“

Kauno rotušės hole išdygusios pop-up parodos metu atnešti daiktai iškart virs eksponatais, o prisiminimai – parodos naratyvo dalimi. Miestiečių 90-ųjų verslo istorijų ir su jomis susijusių atributų laukiame jau dabar!

10

29

LIETUVOS DIDŽIOJO KUNIGAIKŠČIO LEIČIAI PRIE SENŲJŲ TRAKŲ: NAUJAUSI BEDUGNĖS KAPINYNO TYRIMŲ DUOMENYS

Kauno miesto muziejus kviečia į archeologo dr. Gedimino Petrausko paskaitą, kurioje bus pasakojama Lietuvos didžiojo kunigaikščio tarnybinių žmonių, elitinių karių – leičių istorija.

09.18–10.22

NAUJAS MUZIEJUJE: PRANEŠIMAS APIE PAPILDOMĄ RINKLIAVĄ

1940 m. Lietuvoje buvo beveik 2000 įregistruotų lengvųjų automobilių, o jų registravimo rinkliava išaugo nuo 30 iki 50 litų, lyginant su 1935 m. Apie tai informuoja naujas muziejaus eksponatas – pranešimas, skirtas V. Jocaičiui, kuris į Kauno miesto savivaldybės kasą iki vasaros pabaigos turėjo sumokėti papildomus 20 litų.

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Valstybės teatras. Tautą burianti muzika

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Kipro Petrausko memorialinis butas

Tautinės muzikos skyrius

Lietuvių tautinė muzika

Juozo Gruodžio skyrius

Juozo Gruodžio namai

Bendraukime