09

20

DISKUSIJA „KAUNAS – VOKIETIJA. NUO HANZOS IKI ŠIŲ DIENŲ EUROPOS“

„Vokiečių dienoms“ skirta diskusija, kurios metu kartu su istorikais, politologais, germanistais aptarsime Vokietijos vaidmenį Kaune – nuo pirmojo miesto paminėjimo ir Hanzos sąjungos laikų prekybos iki Berlyno sienos griuvimo bei Baltijos kelio sąsajų.

09

21

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: SVEČIUOSE PAS MUZIKOS INSTRUMENTUS

Kaip skamba styginiai, pučiamieji, mušamieji instrumentai? Edukacinio užsiėsimo metu ne tik susipažinsite su instrumentų rūšimis, istorija, ypatumais, bet ir turėsite unikalią galimybę patys jais pagroti.

09.06–10.06

KAUNAS PHOTO STAR 2019 Finalistai

Po įvairias Kauno erdves rugsėjį pasklidęs 16-asis tarptautinis fotomeno festivalis KAUNAS PHOTO 2019 Tautinės muzikos skyriaus erdvėse kviečia į vieną iš penkių konkurso „KAUNAS PHOTO STAR“ parodos dalių.

08.02–09.29

ALISA RŪTA STRAVINSKAITĖ „GRAFIKA 2013–2018“

Jaunos kūrėjos grafikos darbuose vyrauja mitologiniai motyvai, gyvybės ir mirties simboliai. Kūriniuose ypatingas dėmesys tenka sąveikai tarp individo ir jo tautinio identiteto, jauno žmogaus tapatumo paieškoms, galimybei rinktis.

08.21–09.17

NAUJAS MUZIEJUJE: KODAS – LAISVĖ

Šį kartą pristatome eksponatą, primenantį 1989 metų vasario mėnesio įvykius Kaune, kai pirmąsyk be trukdymų buvo paminėta Nepriklausomybės paskelbimo sukaktis.

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Valstybės teatras. Tautą burianti muzika

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Kipro Petrausko memorialinis butas

Tautinės muzikos skyrius

Lietuvių tautinė muzika

Juozo Gruodžio skyrius

Juozo Gruodžio namai

Bendraukime