Pilies skyrius

Kauno pilies teismas

Skirta: Suaugusiems

• Suaugusiųjų grupei (lietuvių kalba): 8 € asmeniui
  • Studentams, senjorams, žmonėms su negalia taikoma 50 proc. nuolaida (lydinčiam asmeniui – nemokamai)

Apie užsiėmimą

Ar kada teko dalyvauti teisme? O ką pagalvotumėte, jeigu jus teistų pati prezidentė?

Viduramžių Lietuvoje būtent valdovas teisdavo savo pavaldinius bajorus – teisėjo pareigybė atsirado daug vėliau. Jei norite pasijusti tikrais Kauno bajorais, nukelsime jus į XVII a. Kauno pilies teismą. Atkurtoje istorinėje teismo salėje galėsite sudalyvauti teatralizuotame viduramžių teismo procese ir tiesiogiai patirti Kauno pilies, miesto ir visos valstybės realybę.

Papildoma informacija

Puiki idėja jūsų šventei!

Kaip užsakyti?

Ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų užsakymai priimami telefonu (8 37) 300 672 ir el. paštu pilis.kasa@kaunomuziejus.lt

Užsiėmimai priimami: antradieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val., šeštadieniais 10.00–17.00 val.

Edukacinių užsiėmimų el. knygelė
Vilties balsai