Kauno miesto muziejus

Adresas: A. Mackevičiaus g. 27

nuo 2 iki 20 asmenų

Trukmė: 1 val.

Edukacinis užsiėmimas „Miestas atsinaujina: saugoti ar ne?“

Skirta: 7–12 kl. mokiniams

 

Kaina:

  • Moksleivių grupei: 2 € asmeniui
  • Suaugusiesiems – 4 € asmeniui, studentams, senjorams, žmonėms su negalia taikoma 50 proc. nuolaida (lydinčiam asmeniui – nemokamai)

Apie užsiėmimą

Ar daug žinote apie kultūrinį paveldą? Šis užsiėmimas skirtas visiems, norintiems suprasti, kas yra paveldas ir kodėl jis mums svarbus. Su kultūros paveldo abėcėle susipažinsite kiek netradiciškai – apžiūrinėdami šiuolaikinio meno kūrinius ir Kauno miesto muziejaus fondų eksponatus parodoje „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“. Pasivaikščiojus po parodą jūsų lauks praktinė užduotis lauke – juk geriausia mokytis per praktiką, tiesa? Kuo vis dėlto skiriasi nauji ir seni pastatai? Kur slypi jų vertė? Ar pavyks pastebėti vertingus pastatų elementus? Stebėdami Kauno Žaliakalnio architektūrą ir aplinką paveldo entuziastų akimis, bandysite atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, kurie, esame tikri, atskleis daug atsakymų. Šis užsiėmimas ne tik supažindins su šiuolaikinių menininkų perspektyva miesto temomis, bet ir paskatins stebėti savo gyvenamąją aplinką bei atrasti kultūros paveldo perlus, esančius visai šalia – gal net jūsų pačių kieme.

 

Užsiėmime lavinamos kultūrinė, socialinė, komunikavimo ir mokėjimo mokytis kompetencijos.

 

Kaip užsakyti?

Ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų užsakymai priimami telefonu +370 610 82 503 ir el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt

 

Užsiėmimai vedami: antradieniais–trečiadieniais 11.00–17.00 val., ketvirtadieniais–penktadieniais 12.00–20.00 val., šeštadieniais–sekmadieniais 12.00–18.00 val.

Daugiau

Žaidžiame „TI TA TO“
Edukacinis užsiėmimas „Tarp dviejų upių“
Ekskursija „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“
Edukacinės dirbtuvėlės „Kaip gimsta skudutis“

Bendraukime