Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Adresas: K. Petrausko g. 31

nuo 5 iki 99 asmenų

Trukmė: 45 min.

Kai ponų nėra namie…

Skirta: mokiniams, suaugusiems

 

Kaina:

  • Suaugusiųjų grupei (lietuvių kalba): 4 € asmeniui
  • Suaugusiųjų grupei (užsienio kalba): 6 € asmeniui
  • Mokiniams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia taikoma 50 proc. nuolaida (lydinčiam asmeniui – nemokamai)

 

Apie nuotolinį užsiėmimą

„Kipras Petrauskas prašo su juomi nejuokauti!..“ ir nedelsiant dalyvauti virtualiame užsiėmime „Kai ponų nėra namie…“. Užsiėmime susipažinsite su memorialine skyriaus ekspozicija – Petrauskų namu: statybomis, gyventojais, namo pritaikymu muziejaus reikmėms, kuriame saugomi autentiški namo šeimininko ir jo šeimos daiktai. Išgirsite linksmas, pikantiškas istorijas iš žymių šio namo gyventojų kasdienybės, susipažinsite su E. Žalinkevičaitės-Petrauskienės eilėmis, K. Petrausko įdainavimais ir M. Petrausko švietėjiška veikla bei kompozicijomis. Vaizdinė informacija pristatoma skaidrėse, kurias lydi edukatorės pasakojimas.

 

Apie ekskursiją, vyksiančią muziejuje

Ekskursijos metu susipažinsite su memorialine skyriaus ekspozicija – Petrauskų namu: statybomis, gyventojais, namo pritaikymu muziejaus reikmėms, kuriame saugomi autentiški namo šeimininko ir jo šeimos daiktai. Išgirsite linksmas, pikantiškas istorijas iš šių žymių žmonių gyvenimo. Ekskursijos pabaigoje pasiklausysite Kipro Petrausko įdainavimų.

 

Parsisiuntę programėlę „Petrauskas the RemARkable”, nusikelsite į papildytąją realybę, kurioje galėsite išgirsti bei pamatyti šiek tiek daugiau įdomybių. Kokių? Sužinosite prisijungę.

 

Užsakymai priimami telefonu +370 696 75737 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

Papildoma informacija

Ekskursija vedama ir anglų kalba. Gali būti pritaikyta ir kitoms amžiaus grupėms. Kultūros paso užsiėmimas (5–12 kl. mokiniams, nuotolinis).

 

Užsiėmimai priimami: antradieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val., šeštadieniais 10.00–17.00 val.

Daugiau

Ekskursija „Galingi, nes vieningi!“
Juozo Gruodžio sodo lobis
Miestas atsinaujina: saugoti ar ne?
Grokim, šokim!

Bendraukime