Gito Markučio paroda „Kauno peizažas“ virtualioje erdvėje

Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius pristato Gito Markučio tapybos darbų parodą „Kauno peizažasvirtualioje erdvėje. Dailininko darbus galite peržiūrėti galerijoje, esančioje šio teksto apačioje.

 

Tapytojas Gitas Markutis nuo 2006 metų dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose, rengia personalines parodas, yra tarptautinių plenerų organizatorius. Išleido tapybos albumus: „Gyvenimo paralelės“ ir „Minčių skrydis“.

 

„Tapytojo kūryba išsiskiria jautrumu gamtai, aplinkai, istorinei architektūros detalei. Iš subjektyviai svarbių smulkmenų susideda jo meninis pasaulis, kuriame dominuoja ekspresyvi tapybos maniera, kompozicijos dinamika. Visa tai – dailininko individualios stilistikos bruožai. Autoriaus kūryba žavi originalumu, subtilia peizažų ir miestovaizdžių interpretacija. Dažnas tapybos darbas sujungia ir autoriaus filosofiją, jo gilesnius svarstymus apie pasaulį ir aplinką, žmogaus buvimą toje aplinkoje“, – apie tapytoją teigia menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė.

 

Tapytojo kūrinių yra įsigiję Lietuvos dailės kolekcininkai, taip pat meno mylėtojai iš Suomijos, Sankt Peterburgo ir Vinicos dailės muziejaus fondai Ukrainoje.

 

į viršų

Bendraukime