KAUNO MIESTO MUZIEJUJE PRASIDĖJO VAIKŲ VASAROS STOVYKLA

Ei, kaip jums prasidėjo vasara? O Kauno miesto muziejuje kartu su vasara atėjo ir linksmybės – prasidėjo vaikų vasaros stovykla!

Nenuoramos smalsučiai leidosi į atradimų kupiną septynių dienų kelionę po Kauną kartu su muziejaus edukatoriais. Jie tyrinėja Kauno rotušės aikštę, sales ir rūsius, bendrauja su miesto burmistru ir budeliu – beje, jis visai nebaisus. Ąžuolyno pašonėje kartu su broliais Miku ir Kipru Petrauskais vaikai čiupinėja muzikos instrumentus ir pažįsta muzikos paslaptis. Kauno pilies požemiuose mažieji stovyklautojai ieško legendinio vaiduoklių saugomo lobio, o iš tautinės muzikos skrynios, pasislėpusios tyliose senamiesčio gatvelėse, į dienos šviesą traukia senąsias sutartines bei skudučius ir žadina juos iš miego. Neries pakrantėje, po Juozo Gruodžio sodintomis obelimis, vaikai gilinasi į kompozitoriaus kūrybą ir ieško jo specialiai jiems paliktų žinučių.
Dar daugiau jaudulio mūsų mažiesiems stovyklautojams atneša aktyvios savo galimybių pažinimo kelionės, į kurias juos kasdien palydi Kauno miesto muziejaus draugai: sporto klubas „Startukas“, menininkė Aistė Jančiūtė, Kauno sporto mokykla „Gaja“ ir jogos trenerė Lina Šiugždienė. Vaikai išbando savo rankos tikslumą ir kojų tvirtumą, ištvermę ir kantrybę bei mokosi išgirsti, ką jiems patylomis šnabžda jų kūnas.

Per tris savaites nuo birželio 4 d. iki birželio 22 d. Kauno miesto muziejuje apsilankys net trys grupės po 14 vaikų. Stovykla yra Kauno miesto savivaldybės inicijuotos nemokamos dienos užimtumo programos „Kauno vaikų vasara“ dalis.

į viršų

Bendraukime