KOVO 18 D. KAUNO MIESTO MUZIEJAUS SKYRIAI VĖL ATVERIA DURIS

Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus, nuo kovo 18 dienos Kauno miesto muziejus atnaujina lankytojų aptarnavimą Pilies, Rotušės, Tautinės muzikos, M. ir K. Petrauskų skyriuose bei yra pasiruošęs saugiai priimti kiekvieną atvykusį lankytoją.

 

Muziejaus skyriuose dirbs ir edukatoriai, tad lankytojams bus galima pasižvalgyti po muziejų kartu su gido pasakojimu. Taip pat kviečiame pasimėgauti pavasarėjančiu oru turiningai – užsisakant ir dalyvaujant ekskursijose bei edukaciniuose užsiėmimuose, vyksiančiuose lauke.

 

Kokios yra lankymosi Kauno miesto muziejuje sąlygos?

 

  • Muziejuje vienu metu gali lankytis ribotas žmonių skaičius (priklausomai nuo viešai lankomo ploto), todėl nenorintiems laukti rekomenduojame apsilankymui registruotis iš anksto, o laukiant gyvoje eilėje laikytis ne mažesnio nei 2 m atstumo.
  • Lankytojai privalo dėvėti apsaugines veido kaukes viso apsilankymo metu, be jų į muziejų neįleidžiami.
  • Įėję į muziejų, lankytojai privalo dezinfekuotis rankas, užsidėti suteiktas vienkartines pirštines ir antbačius. Esant galimybei, prašoma lankytojų atsiskaityti mokėjimo kortele.
  • Viso apsilankymo metu būtina išlaikyti ne mažesnį nei 2 m atstumą nuo kitų asmenų (negalioja tarp kartu atvykusių šeimos narių). Lankant ekspoziciją, prašome kiek įmanoma mažiau liestis prie patalpose esančių paviršių. Net ir nesergant virusine liga, būtina laikytis čiaudėjimo bei kosėjimo etiketo (prisidengti, čiaudėti į vidinę alkūnės dalį), rankų higienos.
  • Žmonėms, esantiems rizikos grupėje (senjorams, turintiems lėtinių ligų), karantino metu rekomenduojama likti namuose, o sergant, karščiuojant ar blogai jaučiantis, prašoma muziejuje nesilankyti.

 

Dėl daugiau informacijos ar registracijos apsilankymui Kauno miesto muziejaus skyriuose kviečiame kreiptis:

 

Rotušės skyriuje – tel. +370 610 82 503 arba kasa@kaunomuziejus.lt

Pilies skyriuje – tel. +370 687 55 263 arba pilis.kasa@kaunomuziejus.lt

Tautinės muzikos skyriuje – tel. +370 694 20 643 arba tm.kasa@kaunomuziejus.lt

M. ir K. Petrauskų skyriuje – tel. +370 696 75 737 arba mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

Skyrių darbo laikas ir kita aktuali informacija: kaunomuziejus.lt/informacija-lankytojams

į viršų

Bendraukime