Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Gegužės 31 d. – gruodžio 31 d.

CHORAS, PAKERĖJĘS PASAULĮ

Šiemet muzikiniam fenomenui – Kauno valstybiniam chorui (KVCH) – sukanka 50 metų. Šia labai svarbia Kauno miestui ir visai Lietuvai proga Kauno miesto muziejus pristato naują parodą „Choras, pakerėjęs pasaulį“, kurioje apžvelgiami patys reikšmingiausi Kauno valstybinio choro kūrybinės veiklos įvykiai.

 

Kilnojamoje parodoje eksponuojamos fotografijos, koncertų programos, afišos, dokumentai iš Kauno miesto muziejaus fondų, Kauno valstybinio choro ir maestro P. Bingelio asmeninio archyvų. Parodoje pateikiamos muzikologų, kompozitorių, dirigentų  citatos, įvertinančios KVCH profesionalumą ir unikalumą, choro vadovo ir choristų prisiminimai. Ekspoziciniai stendai iliustruojami gastrolių žemėlapiais, koncertų diagramomis.

 

Paroda eksponuojama Kauno valstybinėje filharmonijoje (E. Ožeškienės g. 12), antrame aukšte. Paroda šią vasarą taip pat vyks į gastroles kartu su Kauno valstybiniu choru, tad į parodą kviečiami aktyviai įsitraukti ir choro koncertų klausytojai: specialiai šiai progai sukurtoje linkėjimų sienoje gerbėjai galės užrašyti linkėjimus, sveikinimus choristams ar savo atsiliepimus.

Susijusios parodos

į viršų

Bendraukime