Rotušės skyrius

Gruodžio 1 d. – sausio 6 d.

Mano vaikystės Kalėdos

Kalėdos labiau negu bet kuri kita šventė apgaubia mus brangiais vaikystės prisiminimais – tikriausiai niekad nepamiršime su nekantrumu laukiamo Kalėdų ryto ir kasmet sugrįžtančios vilties sutikti Jį – Kalėdų senelį.

 

Nors skirtingos kartos pasakoja kitomis spalvomis nupaišytas vaikystės istorijas, jau ne vieną dešimtmetį vaikų kalėdinė pasaka skamba panašiai – po egle rasta trokštamiausia dovanėlė, mamos ar močiutės ką tik iškeptas, burnoje tirpstantis pyragas, mėgstamiausi animacijos filmukai ir didingą eglę papuošusių kalėdinių žaisliukų spindesys.

 

Mano vaikystės Kalėdos“ – tai skirtingų kartų atstovus suburianti ir vaikystės Kalėdomis kvepianti erdvė. Kviečiame ateiti, prisėsti ir tiesiog pabūti. Ateiti vieniems, su bičiuliu, vaikais, tėvais ar seneliais ir pabandyti atrasti tai, kas pabudina vaikystės kalėdinės pasakos atsiminimus.

 

Atsiminimų kolekcijoje – Jūsų kalėdinės istorijos ir erdvę išpildanti, jau nuo 2011 m. rengiama paroda, kurioje eksponuojama daugiau nei du šimtai kauniečių padovanotų žaisliukų, kokiais miestiečiai puošdavo savo šventinę eglutę nuo pat XX a. pradžios iki 9-o dešimtmečio.

 

Kolekcija vis dar pildosi – jei namie turite eglutės žaisliuką, pagamintą iki 9-ojo dešimtmečio, ir norėtumėte, kad juo šventiniu laikotarpiu galėtų pasidžiaugti visi miestiečiai bei miesto svečiai, lauksime Jūsų laiško el. paštu eksponatas@kaunomuziejus.lt arba prisistatymo telefonu (8 37) 206 820, o jį atnešę tiesiai į Rotušės skyrių – galėsite muziejuje apsilankyti nemokamai.

 

Erdvė Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15) veiks iki 2019 m. sausio 6 d.

Susijusios parodos

į viršų

Bendraukime