Rotušės skyrius

Kovo 6 d. – rugpjūčio 30 d.

PARODA „LIETUVOS SPAUDOS FOTOGRAFIJA 2019“

Rotušės skyrius pratęsia VšĮ „Lietuvos spaudos fotografų klubas“ 18-ojo nacionalinio fotografijų konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ laureatų darbų parodos eksponavimą ir kviečia apsilankyti! Ši paroda – išskirtinis Lietuvos fotožurnalistų sukurtas metraštis, fotografijomis atskleidžiantis gyvenimo aktualijas.

 

Fotožurnalistai stebi ir vaizdais pasakoja, kaip visuomenėje jaučiasi žmogus. Ar šie vaizdai tampa simboliu, ar iliuzija – atsakomybė už tai tenka patiems fotografams ir leidėjams.

 

Konkursas „Lietuvos spaudos fotografija“ propaguoja aukščiausius vizualinės žurnalistikos standartus. Sugriežtintos ir kasmet pildomos konkurso taisyklės bei aukščiausių pasaulinių standartų laikymasis padeda išlaikyti visuomenės pasitikėjimą, kad konkurso laureatų jai suteikta vizualinė informacija, būdama įdomi ir įkvepianti, kartu yra patikima.

 

Fotografijų konkursui nuotraukas pateikė 111 autorių. Parodoje pristatomi nacionalinio konkurso laureatų – geriausių šalies spaudos fotografų darbai, atrinkti ir įvertinti tarptautinės vertinimo komisijos.

 

Parodoje eksponuojamos svarbiausių praėjusių metų šalies įvykių, aktualijų, asmenybių fotografijos, įvairiomis temomis atskleidžiančios socialinę, kultūrinę, politinę gyvenimo mozaiką ir susidėliojančios į bendrą šalies gyvenimo vaizdą.

 

Konkursą „Lietuvos spaudos fotografija“ rengia ne pelno organizacija VšĮ „Lietuvos spaudos fotografų klubas“, vienijantis daugiau kaip pusšimtį Lietuvos spaudos fotografų profesionalų. Konkursas yra atviras visiems Lietuvos žiniasklaidoje dirbantiems ar su ja nuolat bendradarbiaujantiems fotografams.

 

Informacija pateikta remiantis VšĮ „Lietuvos spaudos fotografų klubas“ prezidento Jono Staselio tekstu.

 

Parodos rengėjai – VšĮ „Lietuvos spaudos fotografų klubas“.

 

Paroda veiks Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15) iki rugpjūčio 30 d.

Susijusios parodos

į viršų

Bendraukime