Rotušės skyrius

Sausio 22–31 d.

Su gimtadieniu, Vilniau!

Kaunas sveikina Vilnių su 696-uoju gimtadieniu ir kviečia į Andriaus Pavelko fotografijų parodą „Su gimtadieniu, Vilniau“ Kauno miesto muziejuje.

 

Andrius Pavelko – kaunietis, šiuo metu dirbantis ir kuriantis Vilniuje. Nors fotografu savęs parodos autorius ir nelaiko, fotografija jį lydi nuo pat vaikystės. Kūrėjas vadovaujasi taisykle, kad gyvenimas ne begalinis ir jame reikia daryti tai, kas tau patinka. Maždaug prieš 4 metus supratęs, kad jį labiausiai vilioja naktinė fotografija, aukštis ir miesto grožis, pradėjo fotografuoti naktinį Vilnių – taip 2018 metais gimė pirmoji jo paroda „Labanakt, Vilniau!“.

 

Sausio 25-ą dieną Vilnius švęs 696-ąjį savo gimtadienį, tad šia proga A. Pavelko pristato antrąją fotografijų parodą „Su gimtadieniu, Vilniau“. Andriaus nuotraukose Vilnius įvairiapusis – tai ir barokiniai bažnyčių bokštai, ir „miegamųjų“ rajonų daugiabučiai, ir rūkstantys fabrikų kaminai. Autorius tarytum bando pasakyti, kad kiekvienas miesto rajonas gali būti fotogeniškas ir įdomus. „Vilnius man gražiausias naktį ir iš aukštai“ – sako fotografas, ir išvydus jo nuotraukas, sunku su juo nesutikti. Išvysti kitokį, nematytą Vilnių ir pasveikinti jį su gimtadieniu kviečiami visi neabejingi naktinio miesto žavesiui.

 

Su gimtadieniu, Vilniau!

 

Parodos rengėjas – Andrius Pavelko, Kauno miesto muziejus

 

Paroda veiks nuo sausio 22 d. iki sausio 31 d. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15).

 

Parodos lankymas – nemokamas.

—-

Sausio 26 d., šeštadienį, visi vilniečiai, dalyvaujantys Kauno miesto savivaldybės rengiamame projekte (su skiriamuoju atributu – kepurėle arba fraze-įėjimo kodu) taip pat kviečiami aplankyti Kauno miesto muziejaus skyrius nemokamai:

 

Rotušės skyrių (Rotušės a. 15) – nuo 10 iki 18 val.
Pilies skyrių (Pilies g. 17) – nuo 10 iki 18 val.
Tautinės muzikos skyrių (L. Zamenhofo g. 12) – nuo 10 iki 17 val.
M. ir K. Petrauskų skyrių (K. Petrausko g. 31) – nuo 10 iki 17 val.

Susijusios parodos

į viršų

Bendraukime