Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Gegužės 27 d. 18 val.

X ERDVĖ: MIGLOKO

Šį kartą X erdvėje – smagus ir pavasariškai šiltas pokalbis su Migle Vilčiauskaite, visiems daug geriau žinoma Migloko slapyvardžiu. Atlikėja kuria ir prodiusuoja muziką, moko vokalo bei rengia kūrybines dirbtuves ir yra dalyvavusi ne viename televizijos projekte.

 

Jos pasirodymai – kupini energijos, laisvės bei gyvenimo džiaugsmo. Apie tą, rodos, niekuomet nepailstančią energiją bei įkvėpimo šaltinius ir kalbėsimės su Migloko.

 

Ši kūrėja, atrodo, yra vienas iš tų žmonių, kurie negali nekurti. Jos muzikoje susipina galybė stilių – džiazo, elektroninės muzikos, soulo bei alternatyvios muzikos sąskambiai. Atlikėja taip pat neseniai kūrė projektą su MO muziejumi pavadinimu „Gijimas“, kuriame kalba apie emocinės sveikatos bei nuoširdumo svarbą. Jai taip pat svarbus tvarumas tiek kasdienybėje, tiek ir muzikos kūryboje. Karantino metu Migloko pradėjo mokyti vokalo, kurti muziką kino filmams.

 

Gegužės 27 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esančioje X erdvėje vyks dar vienas sezono pokalbis, šį kartą čia svečiuosis muzikos kūrėja Migloko. Pokalbį moderuos muziejininkės Aušra Strazdaitė-Ziberkienė ir Silvija Burbaitė. Pokalbio kviesime klausytis virtualiai – Kauno miesto muziejaus Facebook puslapyje.

 

Renginio rėmėjai:
Tikri sūreliai URIGA
Biržų duona

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“

Bendraukime