Juozo Gruodžio skyrius

Rugpjūčio 19 d. 18 val.

X ERDVĖ: GIRIŲ DVASIOS

Vasaros pabaigai – gaivus X erdvės pokalbis su elektroninės muzikos kūrėju Evaldu Azbukausku, geriau žinomu kaip „Girių dvasios“ projekto autoriumi. Be jo Evaldas turi ir kelis kitus – electro ir šokių muzikos skambesiais trykštantį „System Error“ ir pavadinimą atspindintį techno projektą „Tamsis“. Jam taip pat priklauso ir 2010 m. įkurta „Cold Tear Records“ įrašų studija, kuri aktyviai dirba elektroninės muzikos leidybos srityje.

 

„Girių dvasios“ turbūt geriausiai žinomos dėl 2015 m. išleisto albumo „Ratu“, kuriame persipina lietuviškos sutartinės ir švelni elektroninė muzika. Tokia sintezė buvo ir vis dar yra aktuali besidomintiems lietuviška muzika bei kultūriniu paveldu. Pati albumo muzika – dub, ambient ir techno mišinys, tinkama tiek šokiams, tiek atsipalaidavimui po ilgos dienos. Su Evaldu kalbėsimės apie jo muzikos projektus, kūrybą, įkvėpimo sėmimąsi iš gamtos bei muzikos prodiusavimą.

 

Pokalbis vyks gyvai rugpjūčio 19 d. 18 val. Juozo Gruodžio namuose (Salako g. 18). Pokalbį moderuos muziejininkės Aušra Strazdaitė-Ziberkienė ir Silvija Burbaitė.

 

Prieš pokalbį, 17 val., vyks nemokama ekskursija po Gruodžių namus. Kviečiame dalyvauti!

 

Renginys nemokamas.

 

Renginio rėmėjai:

„Biržų duona“

tikri sūreliai „Uriga“

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“

Bendraukime