Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Rugsėjo 14 d. 17 val.

A. Gelūno paskaita „Kauno tarpukario modernizmo perlai: litvakų įnašas“

Rugsėjo 14 d. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje vyks buvusio Lietuvos ambasadoriaus prie UNESCO dr. Arūno Gelūno paskaita „Kauno tarpukario modernizmo perlai: litvakų įnašas“, skirta Europos žydų kultūros dienoms Lietuvoje.

Paskaitos metu dr. A. Gelūnas kalbės apie Pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpiu Kaune vystytą architektūrą ir jos architektus litvakus. Paskaitoje bus nagrinėjamas Anatolijaus Rozenbliumo, Grigorijaus Mazelio, Miko Grodzenskio, Leibos Zimano, Izaoko Trakmano, Jokūbo Rabinovičiaus ir kitų architektų indėlis į modernistinio Kauno dvasios kūrimą.

Kviečiame atrasti litvakų sukurtus modernizmo perlus kartu rugsėjo 14 d. 17 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Renginys nemokamas.

Juozas Indra: kompozitorius, dirigentas, dainininkas
X erdvė: Few Nolder
Šeimų šventė „Skambantis Gruodžio sodas“