Tautinės muzikos skyrius

2021 m. gruodžio 11 d. 11 val.

ANIMACINIO FILMUKO „TI TA TO“ PRISTATYMAS (SU VERTIMU Į LIETUVIŲ GESTŲ K.)

Tradicinėje kultūroje vaikams dainuotos lopšinės, sektos pasakos ir pasakėčios. Šiandien šį procesą perima vaikų itin mėgstama animacija.

 

Gruodžio 11 d. 11 val. Tautinės muzikos skyriaus Renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4) vyks:

 

  • naujo etnomuzikinio animacinio filmuko „TI TA TO“ peržiūra. „TI TA TO“ animacinis filmukas – tai kelionė į garsų pasaulį, kuriame persipina gamtos ir žmogaus sukurta muzika. Jame skamba tradiciniai muzikos instrumentai: skudučiai, kanklės, būgnas ir kt. Vaizdingas ir muzikalus instrumentų įtraukimas į animaciją ne tik sudomins mažuosius žiūrovus, bet ir padės atskleisti muzikos instrumentų grožį!
  • susitikimas su kūrybine komanda. Dalyvaus:
    Antanas Skučas („Tylus Kinas“) – animacijos autorius;
    Jonas Chockevičius – garso takelio ir scenarijaus autorius;
    Rūta Verbickienė – gestų kalbos vertėja.
  • smagus edukacinis užsiėmimas, kurio metu bus pristatomi filmuke matyti lietuvių liaudies muzikos instrumentai, demonstruojamas jų skambėjimas.

 

Renginys nemokamas. Gruodžio 11 d. nuo 10 iki 13 val. taip pat kviečiame nemokamai apsilankyti Tautinės muzikos skyriaus ekspozicijose (L. Zamenhofo g. 12).

 

Renginys skirtas šeimoms su iki mokyklinio amžiaus vaikais. Siekiant skatinti muzikinį lietuvių liaudies folkloro pažinimą tarp ikimokyklinio amžiaus vaikų, bei vaikų, turinčių klausos sutrikimų, animacinis filmukas ir jo pristatymas bus verčiamas į lietuvių gestų kalbą.

 

Renginys organizuojamas laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Jame galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.

 

Projekto partneriai: Lietuvos šeimų, auginačių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, asociacija PAGAVA, Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas

 

Projektą finansuoja:

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime