Kauno miesto muziejus

Lapkričio 26 d. ir 28 d. 11 val.

APIE MUZIKĄ IR JOS PILNUS NAMUS | UŽSIĖMIMAI ŽMONĖMS SU NEGALIA

Kiekvienais metais gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Šia proga kviečiame atvykti į Kauno miesto muziejų, susipažinti ir sudalyvauti nemokamuose edukaciniuose užsiėmimuose, pritaikytuose žmonėms su negalia.

 

Lapkričio 26 d. 11 val. kviečiame dalyvauti M. ir K. Petrauskų skyriuje vyksiančioje nemokamoje ekskursijoje „Kai ponų nėra namie“. Ekskursijos metu susipažinsite su memorialine skyriaus ekspozicija – Petrauskų namu: statybomis, gyventojais, namo pritaikymu muziejaus reikmėms, kuriame saugomi autentiški namo šeimininko ir jo šeimos daiktai. Išgirsite linksmas, pikantiškas istorijas iš šių žymių žmonių gyvenimo. Ekskursijos pabaigoje pasiklausysite Kipro Petrausko įdainavimų.

 

Užsiėmimas pritaikytas žmonėms su judėjimo negalia, tačiau laukiame dalyvaujant visų. Dėl nedidelių erdvių vienu metu galime priimti iki 10 lankytojų su neįgaliųjų vežimėliais.

 

Registracija tel. +370 696 75 737 arba el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt. Vietų skaičius ribotas.

 

Lapkričio 28 d. 11 val. Tautinės muzikos skyriuje vyks nemokamas edukacinis užsiėmimas „Liaudies muzikos instrumentų šalyje“. Tai nuotaikinga ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų šalį. Susipažinsite su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais ir šiuolaikine folklorinės muzikos kryptimi – post-folkloru. Klausysite muzikos įrašų, dalyvausite interaktyvioje pramogoje – sutartinių karaokė. Išbandysite jėgas muzikuodami žoliniais skudučiais, mediniais trimitais, daudyte, būgnu, tabalais, o dalyvaudami viktorinoje pasitikrinsite įgytas muzikines žinias.

 

Užsiėmimas pritaikytas žmonėms su regėjimo negalia ar regos sutrikimais, tačiau, žinoma, laukiame dalyvaujant visų.

 

Registracija tel. +370 694 20 643 el. paštu ltmm.kasa@kaunomuziejus.lt. Vietų skaičius ribotas.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime