Pilies skyrius

Birželio 1 d. 11 val.

Edukacinės dirbtuvės „Miestas ir vanduo“ Muziejų kelias

Kaunas – vandenų miestas. Netikite? Miestas įsikūręs tarp dviejų didžiųjų Lietuvos upių, rytuose telkšo Kauno marios, o vakaruose – Lampėdžių karjeras, miesto paviršių išraižę upeliai (didelė dalis jų po žeme!), trykšta šaltiniai, Kaune yra bemaž 30 fontanų ir koks šešetas baseinų…

Tęsdami bendradarbiavimą su 200M2 kviečiame tokį mąstymą ir svajones apie vandenų miestus perkelti į projektus. Kauno pilies prieigose vyksiančiose architektūrinėse dirbtuvėse kalbėsimės apie miestus, įsikūrusius prie vandens (ežero, upės, marių, jūros, vandenyno), svarstysime, kada vanduo neša miestui gyvybę, o kada pražūtį.

Aptarę šiuos klausimus, dirbtuvių dalyviai galės patys išbandyti architekto profesiją ir sukurti savo miesto prie vandens, ant vandens ar po vandeniu viziją bei maketą.

Užsiėmimas vyks birželio 1 d. (šeštadienį) 11 val. Pilies skyriuje (Pilies g. 17). Būtina išankstinė dalyvių registracija: tel. (8 37) 300 672 arba el. paštu pilis.kasa@kaunomuziejus.lt . Registruodami nepamirškite nurodykite dalyvių skaičiaus ir vaikų amžiaus.

Dalyvavimas užsiėmime – NEMOKAMAS. Užsiėmimo trukmė iki 1,5 val.

Architektūrinės dirbtuvėlės visai šeimai „Miestas ir vanduo“ yra šių metų Lietuvos muziejų kelio programos „Lietuvos kraštovaizdžiai: vandenų kultūrinė atmintis“ dalis. Visa Lietuvos muziejų kelio programa: http://www.muziejukelias.lt

Daugiau renginių

10
01
SENJORŲ MĖNUO KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
10
27
KONCERTAS „JUMS ŠIRDY DAR NE RUDUO“
11
04
EGLĖS COLUCCI PARODOS „TANGO ARCHITEKTŪRAI“ ATIDARYMAS

Bendraukime