Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2022 m. rugsėjo 15 d. 16.45 val.

EUROPOS PAVELDO DIENOS: ATIDARYMAS IR EKSKURSIJA „PETRAUSKŲ NAMŲ TURTAI“

Rugsėjo 15 d., ketvirtadienį, 16.45 val. Miko ir Kipro Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31) vyks „Europos paveldo dienų 2022“ Kauno apskrityje atidarymas.

 

17 val. lankytojų lauks speciali teminė ekskursija „Petrauskų namų turtai“. Ekskursijos metu bus gilinamasi į čia gyvenusių garsių muzikų namų eksterjero ir interjero detales, jų pokyčius bėgant laikui, vykusias restauracijas ir jų metu išsaugotas pastato vertingąsias savybes. Sužinosite, kaip keitėsi namo planas, pritaikant jį muziejaus reikmėms, o apsilankę autentiškame Kipro Petrausko bute, pamatysite restauruotą interjerą, kuriame gimsta lietuviškų dizaino tradicijų ir art deco sintezė. O kas išsaugota po laiptinėje esančiu kilimu? Ar sugebėsite atskirti senąsias buto duris nuo analoginių? Atsakymus sužinosite atvykę!

 

Būtina registracija telefonu +370 696 75 737 arba el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

Ekskursija yra viena iš Europos paveldo dienomis vyksiančių iniciatyvų. Šiemet visuomenei tvarų kultūros paveldą siekiama pristatyti per sėkmingai įvykdytus ar dar vykstančius kultūros paveldo objektų restauravimo ir tvarkymo pavyzdžius, atkreipiančius dėmesį į kultūros paveldo objektų tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

 

Iki susitikimo Europos paveldo dienose!

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime