Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2022 m. birželio 15 d. 18 val.

FILMO „PAŽINTI TĖTĘ“ PREMJERA KAUNE

Virginijos Vareikytės dokumentinis filmas „Pažinti tėtę“ (52 min.) pasakoja apie žymaus architekto-restauratoriaus Žybarto Simonaičio paliktą asmeninį darbų, kino juostų archyvą, kurį tvarkydama dukra Agnė ne tik atranda tai, ką verta išsaugoti ateities kartoms, bet ir naujoje šviesoje pamato savo tėvą ir jo gyvenimą.

 

Kiek mes kiekvienas vertiname savo tėvų nugyventą gyvenimą ir jų paliktus darbus? Kiek jie mums svarbūs ir suprantami? Kiek apskritai gilinamės į savo tėvų ir kitų žmonių gyvenimus ir kiek visame tame atrandame savęs? Tai – viena šio filmo linijų, kviečiančių žiūrovą susimąstyti apie mūsų santykį su savimi ir savo artimaisiais.

 

2022 m. birželio 15 d. 18 val. kviečiame atvykti į M. ir K. Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31) vyksiančią filmo premjerą Kaune. Dalyvavimas – nemokamas.

 

▪️ Kūrybinė komanda:

 

Filme dalyvauja Agnė Kundrotienė. Režisierė Virginija Vareikytė, operatorius Maximilien Dejoie, prodiuserė Daiva Bilinskienė.

 

Filmo kūrimą finansavo Lietuvos kino centras, LRT.

 

Filmo partneriai: Lietuvos centrinis valstybės archyvas, Vilniaus regioninis valstybės archyvas, Kauno miesto muziejus, Kupiškio etnografijos muziejus, Just Color, Roll sound, Raidžių pieva.

 

Filmo rėmėjai: OX TV, LRT, Narjanta

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“

Bendraukime