Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Kovo 14 d. 18 val.

Jaunimo vakaras X erdvėje: lietuviškas muzikinis kinas

1972 ir 1986 metų Lietuva. Kokią galią tuo metu turėjo muzika? Kovo 14 d. X erdvėje vyks jaunimo organizuojamas lietuviško muzikinio kino vakaras. Legendiniai filmai „Kažkas atsitiko“ (1986) ir „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“ (1990) pasakoja skirtingas, tačiau svajonėmis ir muzika grįstas istorijas.

 

Renginio metu vyks filmų peržiūros, po jų – diskusija. Renginį moderuoja KTU gimnazijos moksleivis Dovydas Januška.

 

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Kviečiame prisijungti ir erdvės turinį kurti kartu – pasikviesti pokalbiui mylimiausius autorius ar atlikėjus, pristatyti savo kūrybą, rengti filmų peržiūras, kūrybos dirbtuves, mainytuvių vakarus ar plokštelių klausymosi sesijas.

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis ir plokštelėmis, žaisti stalo žaidimus. Kas antrą ketvirtadienį muziejus veikia ilgiau – iki 21 val. vakaro. Tai laikas, skirtas būti drauge ar įgyvendinti kilusias iniciatyvas.

 

Renginys vyks kovo 14 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Daugiau renginių

01
14
ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE
02
06
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
02
18
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: RUOŠKIMĖS UŽGAVĖNĖMS!

Bendraukime