Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Gegužės 22 d. 17 val.

Juozas Indra: kompozitorius, dirigentas, dainininkas

Kauno miesto muziejus kviečia į knygos su kompaktine plokštele „Juozas Indra: kompozitorius, dirigentas, dainininkas“ sutiktuves.

Leidinyje pristatoma įvairiapusė Juozo Indros kūrybinė veikla. Knyga gausiai iliustruota fotografijomis iš Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus rinkinio bei kita archyvine medžiaga, saugoma Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Lietuvos ypatingajame archyve ir Lietuvos literatūros ir meno archyve.

Prie leidinio pridėta kompaktinė plokštelė su J. Indros atliekamomis harmonizuotomis lietuvių liaudies dainomis, simfonija „Griuvėsių miestas“, fragmentais iš baleto „Audronė“ bei kameriniais instrumentiniais kūriniais praturtina skaitytojo pažintį su šia iškilia asmenybe.

Knygos pristatymo renginyje dalyvaus jos autorė Kristina Mikuličiūtė-Vaitkūnienė, nuotaiką kurs VDU Muzikos akademijos prof. Tomo Ladigos dainavimo klasės studentė Agnė Čepaitytė, J. Gruodžio konservatorijos vyr. mokytojos Birutės Sodaitytės dainavimo klasės moksleivis Ervinas Jasevičius, pianistė Ema Bojadžian bei Kauno muzikinio teatro solistas Povilas Padleckis, kuris renginio metu sudainuos keletą J. Indros dainų.

Renginys vyks gegužės 22 d. 17 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31).

Renginys nemokamas.

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: PAS PETRAUSKUS