Kauno miesto muziejus

Gegužės 31 d. 12–24 val.

Kauno interviu maratonas: 12 valandų miestui

12 valandų, 30 pašnekovų, 6 moderatoriai, 1 miestas ir pokalbis apie jį.

Pirmojo Lietuvoje interviu maratono metu įvairių sričių ekspertai ir miesto žinovai pasidalins savo įžvalgomis apie Kauno dabartį ir ateitį. Prie atviro stalo bus keliami klausimai apie svarbiausius mieste vykstančius procesus, reiškinius ir leidžiamasi į išskirtinių Kauno savybių paiešką. Interviu metu atrastos įžvalgos formuos būsimą Kauno miesto muziejaus parodą ir vėliau bus pritaikytos kuriamoje Rotušės nuolatinėje ekspozicijoje.

Maratonas skaidomas į 4 sesijas, kurių temos atitinka skirtingą santykį su miestu: Kurti, Naudoti, Suprasti, Veikti. Šių sesijų metu moderatorių poros kalbins po 7–8 pašnekovus – nuo Kaune verslą kuriančių užsieniečių, nekilnojamo turto vystytojų iki gatvės menininkų ir nusikalstamo pasaulio žinovų.

Sesijas moderuos: Julija Reklaitė (architektė), Kotryna Lingienė (Kaunas pilnas kultūros redaktorė), Andrius Ropolas (architektas), Živilė Šimkutė (urbanistė), Paulius Tautvydas Laurinaitis (architektūrologas), Justina Juodišiūtė (Kauno miesto muziejaus Inovacijų vadovė).

Renginys vyks gegužės 31 dieną Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus Renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4).

Tikslus sesijų laikas ir pašnekovų sąrašas bus skelbiamas gegužės pabaigoje.

Renginio informacinis partneris: Delfi.lt

Juozas Indra: kompozitorius, dirigentas, dainininkas
X erdvė: Few Nolder
Šeimų šventė „Skambantis Gruodžio sodas“