Kauno miesto muziejus

2023 m. vasario 23–26 d.

KAUNO MIESTO MUZIEJUS VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE 2023

Jau vasario 23–26 dienomis susitikime Vilniaus knygų mugėje ir kartu rašykime 700 eilučių laisvei!

 

2022-ais Kauno miesto muziejaus išleistų knygų kraitė pasipildė net keliais solidžiais leidiniais. Visus juos pavartyti ir įsigyti galėsite jau 23-ąjį kartą organizuojamos Vilniaus knygų mugės metu.

 

Vasario 23 d. 11 val. 5.5 salėje vyks knygos „Kaunas: pasakojimai apie miestą ir jo žmones“ pristatymas. Pokalbį moderuos dr. Simonas Jazavita, dalyvaus knygos autoriai dr. Giedrė Milerytė-Japertienė, dr. Gediminas Kasparavičius, Lina Mikalkėnaitė, dr. Inga Puidokienė, dr. Rokas Sinkevičius, Sigita Žemaitytė-Strazdė ir vertėja Laima Vincė Sruoginis.

 

Vasario 23 d. nuo 13 iki 14 val. Kauno miesto muziejaus stende galėsite pabendrauti su knygos „Kaunas: pasakojimai apie miestą ir jo žmones” autoriais bei gauti jų autografus.

 

Vasario 23 d. nuo 16 iki 17 val. Kauno miesto muziejaus stende knygos „Kaunas Stanislovo Lukošiaus žvilgsniu: tarpukario architektūra“ autoriai bendraus su mugės lankytojais ir dalins autografus.

 

Kauno miesto muziejaus stende galėsite įsigyti knygas „Kaunas: pasakojimai apie miestą ir jo žmones“, „Kaunas: Stories of the City and Its People“, „Kaunas Stanislovo Lukošiaus žvilgsniu: tarpukario architektūra“, katalogus „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“, „Kaunas-Vilnius: Moving Mountains“, užrašines ir suvenyrus.

 

2023 metų Vilniaus knygų mugė – nepaprastai spalvinga, šventiška ir akcentuojanti mūsų, kaip laisvos visuomenės, pamatus. Kartu mąstysime apie Vilniaus, Lietuvos ir pasaulio ateitį, vartysime gražiausių metų knygų puslapius, diskutuosime su autoriais bei kūrėjais, sveikinsime vieni kitus Vilniaus jubiliejaus proga, dalinsimės nepailstančia viltimi ir palaikymu Ukrainos kovai už laisvę.

 

Daugiau informacijos.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime