Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2023 m. birželio 6 d. 15 val.

KONCERTAS „JAUNŲJŲ PROFESIONALŲ DEBIUTAI“

Kauno miesto muziejus ir VDU Muzikos akademija kviečia į ciklo „Iš operos enciklopedijos“ koncertą „Jaunųjų profesionalų debiutai“.

 

Birželio 6 d. 15 val. M. ir K. Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31) vykstančiame koncertas „Jaunųjų profesionalų debiutai“ skambės ne tik vokalinė muzika. Koncerte debiutuos baigiamuosius meno projektus atlikę jaunieji muzikai, kuriems beliko tik atsiimti diplomus. Šie jauni žmonės tampriai susiję su opera: kas dainuoja, kas akomponuoja dainininkams, o kas jau groja Kauno valstybinio muzikinio teatro orkestre.

 

Tai – VDU Muzikos akademijos magistro studijas baigę absolventai: koloratūrinis sopranas Ugnė Matukaitytė (prof. S. Martinaitytės ir prof. A. Eitmanavičiūtės kl.), pianistas Vardan Gyodakyan (doc. D. Račio ir prof. A. Eitmanavičiūtės kl.), smuikininkė Karina Petraškaitė (lekt. K. Tumosos ir doc. A. Tumosaitės kl.) ir pianistė Domantė Matulevičiūtė.

 

Koncerte skambės L. Beethoven 9 sonata smuikui ir fortepijonui, R. Schumann 2 sonata fortepijonui, K. Šerpyčio pjesė smuikui ir fortepijonui ir G. B. Pergolesi, G. Donizetti, L. Bernstain operų arijos.

 

Renginys nemokamas.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime