Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Spalio 28 d. 17 val.

KONCERTAS „MANO KRAŠTO DAINOS“

Kauno miesto muziejus kviečia į M. ir K. Petrauskų skyriuje vyksiantį koncertą „Mano krašto dainos“. Programoje skambės M. K. Oginski, St. Moniuszko ir lietuvių kompozitorių dainos, arijos iš operų ir operečių.

 

Koncerte dainuos VDU Muzikos akademijos profesorių Sabinos Martinaitytės ir Audronės Eitmanavičiūtės studentai Kristupas Bauža, Emilija Bagdonaitė, Neringa Bukauskaitė, Gabrielė Bukinė, Vita Džiulna, Austėja Guiskytė, Rokas Jasikas, Paulius Katiliavas, Ugnė Matukaitytė, Gytis Murauskas. Pianistės Kotryna Kaklauskaitė, Živilė Kudirkaitė, Domantė Matulevičiūtė.
Koncerto vedėja prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

 

Koncertas vyks spalio 28 d. 17 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Renginys nemokamas.

 

Vietų kiekis ribotas – būtina išankstinė registracija telefonu +370 696 75737 arba el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų asmenų, laikytis asmens higienos taisyklių.

 

📸 Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime