Kauno miesto muziejus

Kovo 11 d.

Kovo 11-oji Kauno miesto muziejuje

Kviečiame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti kartu – kovo 11-ąją Kauno miesto muziejaus Pilies, Rotušės, Tautinės muzikos, M. ir K. Petrauskų skyriuose bus galima apsilankyti nemokamai. Skyrių darbo laikas kovo 11 d.:

 

12.00–17.00 val. Pilies skyrius (Pilies g. 17)
12.00–17.00 val. Rotušės skyrius (Rotušės a. 15)
12.00–17.00 val. Tautinės muzikos skyrius lankymas (L. Zamenhofo g. 12)
12.00–17.00 val. M. ir K. Petrauskų skyriaus lankymas (K. Petrausko g. 31)

 

12–17 val. Pilies skyriuje lauksime kauniečių ir miesto svečių, norinčių prisidėti prie pilies bokšte esančios ekspozicijos ir čia vyksiančių veiklų vystymo.

 

Jeigu turite gerą patarimą arba seniai ramybės neduodantį norą, kas įdomaus galėtų papildyti Kauno miesto muziejaus Pilies skyriaus ekspoziciją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną 4 aukšte naujai besikuriančioje kultūros erdvėje BOKŠTAS užrašykite arba nupieškite savo geriausią idėją lange.

 

Mes norime, kad Pilis būtų vieta, į kurią norisi sugrįžti, o ko norite Jūs?

 

12 val. M. ir K. Petrauskų skyriuje ypatingai laukiame šeimų su vaikais – čia ne tik galėsite pasivaikščioti po tarpukarinį solisto Kipro Petrausko butą bei apsilankyti interaktyvioje ekspozicijoje „Valstybės teatras. Tautą burianti muzika“, bet ir sudalyvauti spalvingose atšvaitų dirbtuvėlėse.

 

VšĮ „Veiklių mamų klubas“ kviečia pasirūpinti savo ir vaikučių saugumu atvykstant į edukaciją „Pasigamink atšvaitą ir BŪK MATOMAS“, kurios metu gaminsimės įvairiausių formų ir dydžių pakabinamus bei priklijuojamus atšvaitus, skirtus papuošti savo drabužiams, rankinėms, kuprinėms, vežimėliams ir kt.

 

Edukacijos trukmė: 1–1,5 val.

 

14 val. Juozo Gruodžio skyriuje (Salako g. 18) VšĮ „Gražinkime Kauną“ ir Kauno miesto muziejus kviečia į nemokamą paskaitą-ekskursiją po vilą „Unikalus lietuviškas baldų dizainas Gruodžių namuose“, kurią ves dr. Aistė Dičkalnytė (Vilniaus Dailės akademija, Kauno kolegija).

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime