Rotušės skyrius

Kiekvieną gruodžio mėn. šeštadienį

Švęskime Kalėdas drauge!

Turbūt niekas neprilygs tam maloniam jausmui, kuris apimdavo žvelgiant į eglutę, papuoštą savo pačių rankomis pagamintomis girliandomis, žvaigždėmis ir snaigėmis.

 

Visus – didelius ir mažus – kviečiame atvykti į Rotušės skyrių: pasidalinti pernykščiais, penkerių ar net dvidešimties metų senumo prisiminimais apie Kalėdas bei patiems pasigaminti kalėdinius žaisliukus eglutei. O kad užsiėmimas būtų malonesnis ir draugiškas tiek įgudusioms rankoms, tiek mažiems piršteliams, paruošėme šventinių priemonių rinkinį ir instrukcijas. Prisėskite, kalbėkitės, gaminkite žaisliukus, neškitės namo ir puoškite savo Kalėdas.

 

O skyriuje apsilankę šeštadienį, nuo 14:30 val. kartu su mažaisiais galėsite įsitraukti į nemokamus edukacinius užsiėmimus:

 

Gruodžio 8 d. edukaciniame užsiėmime „Kalėdinis laiškas“ išmoksite patys pasigaminti kalėdines atvirutes, o vėliau senoviškai – plunksna – išraityti kalėdinius palinkėjimus į pačių gamintą atviruką. Taip pat sužinosite, kaip atsirado laiškai, ir kaip žmonės perduodavo žinutę, kai dar nemokėjo rašyti.

 

Gruodžio 15 d. jūsų laukia „Kalėdinė arbatėlė su teta Stase“. Teta Stasė – tai veiklioji Stasė Gruodienė, kompozitoriaus J. Gruodžio žmona. Ji jus pavaišins gardžia savo pačios užaugintų ir paruoštų žolelių arbata, papasakos įdomių istorijų iš Juozo Gruodžio ir savo gyvenimo bei pamokys  lankstyti įvairiausias grožybes iš saldainių popierėlių.

 

Gruodžio 22 d. rengiamas „Kalėdinis XII-os riterių turnyras“. Visus didelius ir mažus vaikus pakviesime į pasakojimą – žaidimą, kuriame susipažinsite su Kauno miestu, riteryste ir krikščioniškąja tradicija.

 

Gruodžio 29 d. pasinersite į lietuvišką tradiciją – supažindinsime su tautinėmis pasirengimo žiemos šventėms ir jų šventimo tradicijomis. Išmoksite gaminti šiaudinius papuošimus, taip pat papasakosime apie advento laikotarpio papročius.

 

Registruokitės telefonu 8 610 82503 arba atvykę į vietą, Rotušės skyriaus kasoje.

Daugiau renginių

10
02
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
10
13
Operečių ir dainų kaleidoskopas „Aš ir Mikas“

Bendraukime