Tautinės muzikos skyrius

2021 m. gruodžio 6 d. 18 val.

LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS

Po trumpos pertraukėlės vėl kviečiame į lietuviškų šokių vakarą!

 

Kaune šokių ir pasidainavimų vakarai folkloro ansamblių ar žygeivių aplinkoje buvo rengiami nuo XX a. 7–8 dešimtmečių sankirtos. Dėl laikmečio aplinkybių tokie vakarojimai buvo gan uždari, skirti išimtinai „savos aplinkos“ žmonėms. Organizuotai niekas šokti nemokė – norintys išmokdavo patys, pasižiūrėdami į greta šokančius.

 

Šiandien šokti ir išmokti šokti lietuviškus tradicinius šokius gali kiekvienas – kviečiame į jau daugiau kaip dešimtmetį organizuojamas šokių vakarones, vyksiančias pačioje miesto širdyje – senamiestyje – L. Zamenhofo gatvėje.

 

Čia pasiduosite polkai, valsui, kadriliams ir įvairiems lietuvių kaimo pasilinksminimuose įprastiems šokiams. Vakaro metu gros: Algis Samulionis, Petras Rutkauskas, Remigijus Ratautas, ansamblis „Šilko stygos“, Kauno r. Vandžiogalos tradicinė kapela „Griežlė“ (vadovas Andrius Morkūnas).

 

DĖMESIO! Šį kartą mokymai nevyks, tad šoksime nuo 18 iki 22 val.!

 

Įėjimas – 1 euras. Bilietus prieš renginį galite įsigyti muziejaus kasoje, adresu L. Zamenhofo g. 12.

 

Renginys vyks 2021 m. gruodžio 6 d., pirmadienį, 18 val. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus Renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4).

 

Renginyje galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą. Renginio dalyviai bus registruojami. Vakaro metu privalu dėvėti medicinines veido kaukes.

Daugiau renginių

11
28
TAU PASKAITA „LIETUVOS VISUOMENĖ PRIEŠ 100 METŲ: 1923 M. GYVENTOJŲ SURAŠYMAS“

Bendraukime