Tautinės muzikos skyrius

2022 m. sausio 3 d. 18 val.

LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS

Kviečiame į pirmąjį 2022 metų lietuviškų šokių vakarą!

 

Kaune šokių ir pasidainavimų vakarai folkloro ansamblių ar žygeivių aplinkoje buvo rengiami nuo XX a. 7–8 dešimtmečių sankirtos. Dėl laikmečio aplinkybių tokie vakarojimai buvo gan uždari, skirti išimtinai „savos aplinkos“ žmonėms. Organizuotai niekas šokti nemokė – norintys išmokdavo patys, pasižiūrėdami į greta šokančius.

 

Šiandien šokti ir išmokti šokti lietuviškus tradicinius šokius gali kiekvienas – kviečiame į jau daugiau kaip dešimtmetį organizuojamas šokių vakarones, vyksiančias pačioje miesto širdyje – senamiestyje – L. Zamenhofo gatvėje.

 

Čia pasiduosite polkai, valsui, kadriliams ir įvairiems lietuvių kaimo pasilinksminimuose įprastiems šokiams. Vakaro metu gros: Algis Samulionis, Remigijus Ratautas, ansambliai „Bandonija“, „Šilko stygos“ ir kiti.

 

DĖMESIO! Šį kartą mokymai taip pat nevyks, tad šoksime nuo 18 iki 22 val.!

 

Įėjimas – 1 euras. Bilietus prieš renginį galite įsigyti muziejaus kasoje, adresu L. Zamenhofo g. 12.

 

Renginys vyks 2022 m. sausio 3 d., pirmadienį, 18 val. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus Renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4).

 

Renginyje galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą. Renginio dalyviai bus registruojami vietoje. Vakaro metu privalu dėvėti medicinines veido kaukes.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime