Tautinės muzikos skyrius

2022 m. spalio 3 d. 18 val.

LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS

Spalio 3 dieną (pirmadienį) 18 val. susitikime lietuviškų šokių vakare! Renginyje laukiame mokančių ir nemokančių šokti, atėjusių su pora ir be poros. Čia pasiduosite polkai, valsui, kadriliams ir įvairiems lietuvių kaimo pasilinksminimuose įprastiems šokiams.

 

Mokymų metu susipažinsite su tradicinių šokių pagrindais. Šie mokymai bus apie tris pagrindinius šokius: polką, valsą ir fokstrotą. Šokius mokinsimės naudodami 3 dalykus, kurie yra vieni svarbiausių šokyje – tai kontaktas, aplinkos jutimas ir muzika.

 

Mokymus ves Augustas Černiauskas, kuris šoka jau maždaug 10 metų ir jau 5 metus aktyviai moko šokti. Augustas yra dalyvavęs įvairiuose šokių renginiuose Lietuvoje bei kitose Europos šalyse. Vedė mokymus skirtinguose Lietuvos miestuose, taip pat Portugalijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ispanijoje ir ne kartą buvo pagalbininkas kito mokytojo vedamuose mokymuose. O 2019 metų pabaigoje vedė penkių dienų trukmės lietuviškų tradicinių šokių mokymus Šveicarijoje.

 

Vakaro metu gros: Albinas Vaškevičius (armonika), Augustas Černiauskas (armonika), Deimantas Makrickas (armonika), Roberta Daugėlaitė (fortepijonas), ansambliai „Folkus trio“, „Paparčio klubo muzikantai“, „Kauno bandonija“ ir kiti.

 

  • 18 val. – mokymai;
  • 19 val. – vakaronė.

 

Renginys vyks Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4).

 

Įėjimas – 1 euras. Bilietus prieš renginį galite įsigyti muziejaus kasoje, adresu L. Zamenhofo g. 12.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime