Tautinės muzikos skyrius

2023 m. sausio 9 d. 18 val.

LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS IR PROJEKTO „INTERAKTYVI TRADICINIŲ ŠOKIŲ IR KAPELOS ERDVĖ“ PRISTATYMAS 

Sausio 9 dieną (pirmadienį) – pirmasis 2023 metų lietuviškų šokių vakaras!  Jis ypatingas dar ir tuo, jog  pristatysime naują Tautinės muzikos skyriaus projektą „Interaktyvi tradicinių šokių ir kapelos erdvė“. Bus galima išbandyti interaktyvų tradicinių šokių žaidimą bei virtualiai pamuzikuoti, sukuriant savo unikaliai skambančią kapelą. O šokių vakaro metu, kaip visada, laukiame mokančių ir nemokančių šokti, atėjusių su pora ir be poros!

 

18.00 val. Tautinės muzikos skyriaus ekspozicijoje (L. Zamenhofo g. 12) – projekto „Interaktyvi tradicinių šokių ir kapelos erdvė“ pristatymas ir susitikimas su kūrybine komanda.

 

19.00 val. Tautinės muzikos skyriaus renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4) – lietuviškų šokių vakaras. Dalyvauja: ansamblis „Kauno Bandonija“ (vadovai Algirdas Kasperavičius ir Vilius Marma), Raudondvario kultūros centro folkloro ansamblio „Piliarožė“ kapela (vadovas Vilius Marma), klubo „Papartis“ muzikantai, taip pat Svajūnas Birgiolas (armonika, saksofonas), Paulius Ragauskas (bandonija), Albinas Vaškevičius (armonika), Laura Lukenskienė (smuikas), Deimantas Makrickas (armonika), Vidmantas Paleckis (armonika), Roberta Daugėlaitė (fortepijonas).

 

Renginys  nemokamas.

 

Projektą finansuoja:

https://www.ltkt.lt/

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime