Rotušės skyrius

Lapkričio 9 d. 12.00 val.

LIETUVOS GASTRONOMIJOS SAVAITĖS EKSKURSIJA

Lapkričio 4–10 d. Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija jau septintą kartą kviečia į skanių atradimų kupiną Gastronomijos savaitę.

 

Tuos, kurie savęs neįsivaizduoja be gastronominių nuotykių, Kauno miesto muziejus kviečia į kulinarinę kelionę, atskleidžiančią istorines kaunietiškos virtuvės realijas – ekskursiją „Skaniausias Kąsnelis visada pasiekdavo Kauną! Ar tikrai?“. Ekskursijos metu sužinosite, iš kur ir kokie maisto produktai – mėsa, daržovės, prieskoniai ir gėrimai – pasiekdavo Kauno miesto gyventojų stalą, išgirsite istorijas apie čia valgytus retus gyvūnus bei susipažinsite su europinėmis kulinarinėmis „srovėmis“, pasiekusiomis Lietuvą ir Kauną. Taip pat papasakosime, kaip istoriniai metraščiai ir archeologiniai tyrimai padeda sudaryti ankstesnių amžių gyventojų valgiaraštį bei suvokti tikrąsias senovinės virtuvės tradicijas.

 

Ekskursijos vyks: lapkričio 9 d. 12.00 val.
Ekskursijos trukmė: 1 val.
Ekskursijos kaina – muziejaus lankytojo bilietas (suaugusiems – 3 €, studentams, senjorams – 1,5 €, moksleiviams – nemokamai).

 

Išankstinė registracija būtina: tel. 8 61082503 arba el. p. kasa@kaunomuziejus.lt

 

Daugiau apie Gastronomijos savaitę: skonis.lt

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime