Rotušės skyrius

balandžio 6 d. 13 val.

Pažinimo šeštadieniai | Ekskursija po Kauno rotušę

Pažinimo šeštadieniai – laikas pamatyti, išgirsti ir pajusti miesto istoriją bei kultūrą.

Atviros registracijos ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų ciklą pradedame nuo pažinties su Baltąja miesto gulbe. Kauno širdyje įsikūrusi rotušė – miesto simbolis, žavintis grakščia architektūra ir pristatantis prieš kelis šimtmečius gyvenusių kauniečių kasdienybę.

Ekskursijos metu susipažinsite su miesto savivaldos centru – pasinersite į kelionę per Kauno ir miesto rotušės istoriją nuo XV a. iki XXI a.: pabuvosite miesto kalėjimo kameroje, susipažinsite su archeologiniais Kauno senamiesčio radiniais ir Hanzos pirklių kasdienybe, pamatysite kertinį rotušės akmenį bei apsilankysite burmistro rezidencijoje.

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 610 82503 arba el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt.

Ekskursija vyks balandžio 6 d. 13 val. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15).

Dalyvavimas ekskursijoje – su lankytojo bilietu (suaugusiems – 2,5 €, studentams – 1,2 €, vaikams muziejaus lankymas – nemokamas!). Ekskursijos trukmė iki 45 min.

SENJORŲ MĖNUO KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
KONCERTAS „JUMS ŠIRDY DAR NE RUDUO“
EGLĖS COLUCCI PARODOS „TANGO ARCHITEKTŪRAI“ ATIDARYMAS