Rotušės skyrius

Birželio 1 d. 12 val.

Pažinimo šeštadieniai | Skaniausias kąsnelis Kaune

Pažinimo šeštadieniai – laikas pamatyti, išgirsti ir pajusti miesto istoriją bei kultūrą. Šį kartą Kauno miesto muziejus kviečia į kulinarinę kelionę, atskleidžiančią istorines kaunietiškos virtuvės realijas.


Ekskursijos metu sužinosite, iš kur ir kokie maisto produktai – mėsa, daržovės, prieskoniai ir gėrimai – pasiekdavo Kauno miesto gyventojų stalą, išgirsite istorijas apie čia valgytus retus gyvūnus bei susipažinsite su europinėmis kulinarinėmis „srovėmis“, pasiekusiomis Lietuvą ir Kauną. Taip pat papasakosime, kaip istoriniai metraščiai ir archeologiniai tyrimai padeda sudaryti ankstesnių amžių gyventojų valgiaraštį bei suvokti tikrąsias senovinės virtuvės tradicijas.

 

Ekskursija vyks birželio 1 d. 12 val. Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15). Būtina išankstinė registracija telefonu tel. 8 610 82503 arba el.paštu kasa@kaunomuziejus.lt

 

Dalyvavimas ekskursijoje – su lankytojo bilietu (suaugusiems – 2,5 €, studentams – 1,2 €, vaikams muziejaus lankymas – NEMOKAMAS). Ekskursijos trukmė iki 60 min.

 

Pažinimo šeštadienių tvarkaraštis:

 

DATA (ŠEŠTADIENIS) SKYRIUS EKSKURSIJOS / UŽSIĖMIMO PAVADINIMAS
Birželio 1 d. 12 val. Rotušės skyrius Skaniausias kąsnelis visada pasiekdavo Kauną! Ar tikrai?..
Rugpjūčio 3 d. 11 val. Pilies skyrius Bajorų reikalai mieste
Rugsėjo 7 d. 13 val. M. ir K. Petrauskų skyrius Žaliakalnis. Muzikai
Spalio 5 d. 12.00 val. Tautinės muzikos skyrius Pažinkime lietuvių liaudies muziką
Gruodžio 7 d. 13 val. M. ir K. Petrauskų skyrius Valstybės teatras. Tautą burianti muzika

Bendraukime