Rotušės skyrius

Gegužės 17 d. 13 val.

Primirštus Kauno keramikos istorijos puslapius vartant

Kauno miesto muziejus ir Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius kviečia į susitikimą su Kauno keramikais „Primirštus Kauno keramikos istorijos puslapius vartant“. Renginio dalyviai turės retą galimybę susitikti ir padiskutuoti su miestą garsinančiomis kūrėjomis: Birute Purliene, Gražina Byliene, Nijole Liatukaite, Rene Gabdankiene, Gražina Sakalauskaite, Vilija Kinderavičiūte bei kitais menininkais.

 

Susitikimo metu bus prisimintas reikšmingas miesto kultūrai lietuvių profesionaliosios keramikos laikotarpis, sietinas su Kauno „Dailės“ kombinato keramikos skyriuje 1974–2003 m. kurtais ne tik buitinės-dekoratyvinės, bet ir monumentaliosios keramikos dirbiniais. Keramikai papasakos ir apie Kauną garsinusių kūrinių likimą, pasikeitus erdvių, kuriose jie buvo eksponuoti, paskirčiai.

 

Susitikimą-diskusiją moderuos menotyrininkė, šiuo metu rotušės rūsio menėje eksponuojamos parodos „Kerinti molio galia“ kuratorė – Rūta Marija Purvinaitė. Po susitikimo dalyviai bus kviečiami nemokamai apžiūrėti šią parodą.

 

Susitikimas vyks gegužės 17 d. 13 val. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15).

 

Įėjimas nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija el. p. kasa@kaunomuziejus.lt arba tel. 8 610 82503. Dalyvių skaičius ribotas.

 

Daugiau renginių

01
14
ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE
02
06
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
02
18
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: RUOŠKIMĖS UŽGAVĖNĖMS!

Bendraukime