Rotušės skyrius

Liepos 28 d. 13 ir 14 val.

477 METAI! NEMOKAMOS EKSKURSIJOS PO KAUNO ROTUŠĘ

Liepos 28-ąją, sekmadienį, įstabiajai Kauno rotušei sukanka 477 metai! Lygiai prieš tiek metų, švento Pantaleono dieną, tarp dešimtos ir vienuoliktos valandos, buvo padėtas kertinis Kauno rotušės pastato pamatų akmuo, žymintis Rotušės nepaprastos istorijos pradžią. Pagal to meto papročius, pirmajame pamatų akmenyje buvo įmūrytas ir vienas fluorinas (trisdešimt grašių), o miestiečiams padovanota statinaitė midaus.

 

Minint 477-ajį Rotušės gimtadienį, midaus nedovanosime, bet kviesime artimiau susipažinti su Rotušės istorija bei išgirsti intriguojančius praeities pasakojimus, kuriais mielai pasidalins beveik 30 metų Kauno rotušėje dirbantis Rotušės ceremonmeisteris, Kauno miesto muziejaus kultūros renginių organizatorius Kęstutis Ignatavičius. Kartu su juo galėsite pasivaikščioti po rotušės erdves, susipažinti su šiuo metu veikiančiomis parodomis ir ekspozicijomis, o po įsimintinų pasakojimų, žinoma, ir pakilti į Rotušės bokštą pasigrožėti senamiesčio vaizdais.

 

Susitikime sekmadienį, 13 arba 14 val. Ekskursijos nemokamos, tačiau vietų skaičius ribotas, tad reikalinga išankstinė registracija. Registruotis galite telefonu 8 610 82503 arba el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt.

 

Primename, kad Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje esančias ekspozicijas galite aplankyti antradieniais–šeštadieniais nuo 10 iki 18 val. ir sekmadieniais nuo 10 iki 16 val.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime