Rotušės skyrius

Rugpjūčio 8 d. 12 val.

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: ANIMACIJOS DIRBTUVĖS

Timo Burtono „Košmaras prieš Kalėdas“, Weso Andersono „Šaunusis ponas lapinas“ ar Chriso Columbo „Gremlinai“ – tikriausiai daugelis esate girdėję apie šiuos filmus. Tačiau ar žinote, kad jų ištakų būtų galima ieškoti ir Kaune? Netikite? Būtent čia savo kūrybinį kelią pradėjo muziejininkas, entomologijos entuziastas Vladislovas Starevičius, tapęs lėlinės bei sustabdyto kadro (angl. stop motion) animacijos pradininku, be kurių kino pasaulis šiandien jau yra neįsivaizduojamas. 🎥

 

Minint V. Starevičiaus gimimo metines, kviečiame į kūrybines dirbtuves, kurių metu susipažinsite su šia visam pasauliui reikšminga asmenybe. Aptarus jo kūrybinį kelią, galėsite patys išbandyti animacijos kūrėjo vaidmenį.

 

🕛 Užsiėmimas vyks rugpjūčio 8 d. 12.00 val. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15).

 

❗ Prieš atvykstant į dirbtuves, į savo išmanųjį telefoną kviečiame parsisiųsti programėlę „Stop Motion Studio“, kuri bus naudojama kuriant animaciją. Programėlę galima parsisiųsti paspaudus čia.

 

Registracija vyksta tel. +370 610 82 503 arba el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt . Registruodamiesi nepamirškite nurodyti dalyvių skaičiaus ir vaikų amžiaus.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime