Rotušės skyrius

balandžio 27 d. 11 val.

Šeimadienis muziejuje: miestas ir gyvūnai

Nuo šiol Kauno miesto muziejus kviečia šeimas leisti šeštadienius kartu! Kiekvieną kartą  siūlysime išbandyti vis kitą ir kaskart stebinantį edukacinį užsiėmimą. Šįkart pakviesime tapti miesto (ir) gyvūnų tyrinėtojais!

 

Kauno miesto muziejus pradeda draugystę su 200M2 ir kviečia pasinerti į miesto pažinimo nuotykį. Pirmųjų architektūrinių edukacinių dirbtuvių metu, skirtų visai šeimai,  kartu su dalyviais ieškosime sprendimų į tokius klausimus: Kaip miestas veikia? Kas be žmonių dar jame gyvena? Visi galės tapti jaunaisiais architektais, urbanistais, mąstyti apie miestą, tinkamą gyventi visiems bei kurti savus individualius ar kolektyvinius projektus.

 

Šios dirbtuvės skatina šeimą praleisti laiką kartu darbuojantis, kuriant ir realizuojant savo idėjas, o vėliau ir jas pristatant.

 

Užsiėmimas vyks balandžio 27 d. 11 val.  Rotušės skyriuje (Rotušės a. 15). Būtina išankstinė dalyvių registracija el. paštu: kasa@kaunomuziejus.lt. Laiške nurodykite dalyvių skaičių ir vaikų amžių.

 

Dalyvavimas užsiėmime – su lankytojo bilietu (suaugusiajam – 2,5 €, vaikams muziejaus lankymas – NEMOKAMAS). Užsiėmimo trukmė iki 1,5 val.

 

Numatomi kiti jaunųjų architektų susitikimai:

  • Miesto architektai. Gegužės 18 d. 12 ir 16 val. Smalsiesiems miesto tyrinėtojams, kurie nori gebėti atpažinti kuo S. Kudokas skiriasi nuo E. A. Fryko.
  • Miestas ir vanduo. Birželio 1 d. 11 val. Norintiems sužinoti apie vandens svarbą miestui bei miesto įtaką vandeniui

 

Daugiau renginių

10
02
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
10
13
Operečių ir dainų kaleidoskopas „Aš ir Mikas“

Bendraukime