Rotušės skyrius

2022 m. sausio 29 d. 12–15 val.

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: SUSITIKIME ROTUŠĖJE

Įsibėgėjus žiemai kviečiame šeimas susitikti rotušėje vyksiančiame veiklų sūkuryje! Sausio 29 d. (šeštadienį) nuo 12 iki 15 val. čia jūsų lauks nuotaikingas muzikinis žaidimas „Palapinė, kelionė ir muzika“, įtrauksiantis tiek didelius, tiek mažus, edukacinis užsiėmimas „Miesto herbas“, kurio metu susipažinsite su senuoju Kauno miesto herbu bei patys jį nusilipdysite iš molio, o nenuoramos ir smalsuoliai galės pasitikrinti savo atidumą bei sužinoti įdomybių apie Kauno viduramžių ir tarpukario istoriją naujame, šiame šeimadienyje startuosiančiame orientaciniame žaidime po Kauno rotušę! Nuobodu tikrai nebus.

 

Registracija vykdoma tel. +370 610 82 503 ir el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt

 

Užsiėmime „Miesto herbas“ kviečiame dalyvauti ir protinę negalią turinčius asmenis (prašome pranešti registruojantis). Daugiau informacijos apie Rotušės skyriaus pritaikymą lankytojams su specialiaisiais poreikiais čia.

 

Veiklos organizuojamos laikantis šiuo metu taikomų reikalavimų renginiams ir edukacinei veiklai, tad renginyje privaloma dėvėti respiratorius, medicininės kaukės netinka. Dalyvauti gali asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą. Renginio dalyvių registracija vykdoma ir vietoje.

 

Kaina: nemokamas
Laikas: 2022 m. sausio 29 d. 12–15 val.
Vieta: Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius (Rotušės a. 15)

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime