Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Birželio 27 d. 12 val.

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: VALSTYBĖS TEATRAS

Užsukite į Miko ir Kipro Petrauskų namus, prisėskite ant dainuojančio parko suolelio, pasinerkite į saldų Miesto sodo liepų aromatą ir… kartu leiskimės į kelionę Valstybės teatro istorijos vingiais. Štai Valstybinė muzikos mokykla ir joje dėstę pedagogai, ten – žymusis Valstybės teatras su ryškiausiais to laikmečio dirigentais, solistais, režisieriais, muzikantais, baletmeisteriais.

 

O gal ir patys norėtumėte tapti operos atlikėjais ir scenoje padainuoti ariją? Užsukite ir išbandykite jėgas scenoje. O gal patys norite tapti teatro direktoriais ir rengti jame savo vaidinimus? Tai įmanoma – jūsų taip pat lauks šešėlių teatro dirbtuvėlės, kuriose „pastatysite“ teatrą, sukursite personažus ir rengsite vaidinimus.

 

Užsiėmimas vyks birželio 27 d. 12 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Būtina išankstinė registracija telefonu +370 696 75737 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

Dalyvavimas užsiėmime šeimoms (1–2 suaugę ir bent 1 vaikas) – nemokamas! M. ir K. Petrauskų skyriaus lankymas visą Šeimadienį, t.y. birželio 27 dieną, šeimoms taip pat nemokamas.

Daugiau renginių

01
14
ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE
02
06
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS

Bendraukime