Tautinės muzikos skyrius

Sausio 26 d. 11 val.

Šeimadienis muziejuje: žvakių gamybos dirbtuvėlės

Kauno miesto muziejus kviečia šeštadienius leisti kartu – kiekvieną mėnesį šeimoms siūlysime išbandyti vis kitą ir kaskart stebinantį edukacinį užsiėmimą. Šį kartą kviečiame susitikti Tautinės muzikos skyriuje, kur vyks žvakių gamybos dirbtuvėlės – čia kiekvienas galės pasigaminti natūralaus bičių vaško žvakę.

 

Deganti bičių vaško žvakė suteikia namams nepakeičiamo jaukumo ir ramybės. Tokios žvakės pasižymi antibakteriniu poveikiu, dezinfekuoja orą, skleidžia nepakartojamą bičių pikio kvapą. Senovėje žvakės buvo nepamainomas šviesos šaltinis, ypač tamsiais žiemos vakarais, o vašką nešančios bitės buvo labai gerbiamos. Be to žvakės naudotos ir įvairių apeigų metu – krikštynose, vestuvėse, Kalėdų šventimo metu.

 

Edukacinio užsiėmimo metu ne tik patys pasigaminsite vaško žvakę, bet ir išgirsite įdomių istorijų apie žvakių liejimo papročius ir tradicijas senovėje bei pasimokysite dainuoti tradicines lietuvių liaudies dainas.

 

Užsiėmimas vyks sausio 26 d. 11 val. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriuje (L. Zamenhofo g. 12).

 

Būtina išankstinė registracija el. paštu: ltmm.kasa@kaunomuziejus.lt . Laiške nurodykite dalyvių skaičių ir vaikų amžių.

 

Dalyvavimas užsiėmime – su lankytojo bilietu (suaugusiajam – 2 €, vaikams muziejaus lankymas – nemokamas!). Užsiėmimo trukmė iki 1,5 val.

Daugiau renginių

11
28
TAU PASKAITA „LIETUVOS VISUOMENĖ PRIEŠ 100 METŲ: 1923 M. GYVENTOJŲ SURAŠYMAS“

Bendraukime