Tautinės muzikos skyrius

Gruodžio 15 d. 11 val.

Šeimos savaitgalis

Ryšys, užsimezgęs per lopšines, yra toks ypatingas, toks intymus ir niekuo nepakeičiamas… Nepraleiskime progos apdovanoti savo mažamečių, o drauge ir savęs tokia neįkainojama dovana.

 

Šeimos savaitgalis yra skirtas vaikučiams (0,5 – 3 m.) ir visiems juos mylintiems artimiesiems: mamytėms, būsimoms mamytėms, tėveliams, močiutėms, seneliams, auklėms ar kt. Užsiėmimo metu mokysimės dainų, lopšinių, žaidinimų, mylavimų, jodinimų, vaikiškų dainelių, ratelių – visko, kas žadina vaikelio vaizduotę, padeda jam pažinti pasaulį, teikia bendravimo džiaugsmą, lavina kalbą, klausą, ritmo pojūtį ir t.t.

 

„Mamytės su vaikučiais ant kelių sėdi ratu. Ir viską visi darome kartu. Pirštų pratimėliai, tarties, balso, klausos, smulkiosios motorikos lavinimo pratimai, ritmo pojūčio ugdymas, dikcijos ir atminties lavinimas, žodyno plėtimas, pasaulio pažinimas, mokymasis bendrauti“, – apie užsiėmimą pasakoja jo vedėja, šeimos folkloro mokyklėles „Tindi rindi riuška“ vadovė Nijolė Grivačiauskienė.

 

Renginys vyks gruodžio 15 d. 11 val. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriuje, koncertų salėje, L. Zamenhofo g. 4.

 

Įėjimas į renginį – su muziejaus bilietu, kurį įsigyti galėsite muziejaus kasoje adresu L. Zamenhofo g. 12.

Daugiau renginių

10
01
SENJORŲ MĖNUO KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
10
27
KONCERTAS „JUMS ŠIRDY DAR NE RUDUO“
11
04
EGLĖS COLUCCI PARODOS „TANGO ARCHITEKTŪRAI“ ATIDARYMAS

Bendraukime