Juozo Gruodžio skyrius

2022 m. gruodžio 3–17 d.

ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE

Architekto Felikso Vizbaro suprojektuotame name Stasė ir Juozas Gruodžiai praleido savo gražiausias gyvenimo dienas. Kviečiame atvykti ir išgirsti čia slypinčias istorijas.

 

Gruodžio šeštadieniais Gruodžių namuose vyks šie edukaciniai užsiėmimai:

 

🔹 Gruodžio 3 d. 12 val. vyks ekskursija „Mano darbas Taurus“. Ekskursijoje sužinosite apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą ir pomėgius, dirigento ir pedagogo veiklą, pasiklausysite J. Gruodžio muzikos kūtinių ištraukų.

 

🔹 Gruodžio 10 d. 12 val. vyks edukacinis užsiėmimas „Atspėk dainą“. Tai azartiškas, linksmas muzikinis žaidimas, kurio metu klausysitės kompozitoriaus J. Gruodžio solinių ir chorinių dainų ištraukas, spėsite dainų pavadinimus.

 

🔹 Gruodžio 17 d. 12 val. vyks šventinis užsiėmimas „Arbatėlė pas tetą Stasę“. Užsiėmimo metu prie kvapnios žolelių arbatos susipažinsite su Stasės Petrauskaitės-Gruodienės unikaliu hobiu – figūrėlių lankstymu iš saldainių popierėlių ir klausysitės istorijų apie Stasės ir Juozo Gruodžių šeimos gyvenimą. Išlankstę unikalias figūrėles iš saldainių popierėlių, galėsite jomis pasipuošti savo kalėdinę eglutę.

 

Užsiėmimai vyksta Kauno miesto muziejaus Juozo Gruodžio skyriuje (Salako g. 18). Dalyvavimas – su muziejaus bilietu. Suaugusiam – 3 €, studentams ir senjorams – 1,5 €, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, žmonėms su negalia – nemokamai.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime