Juozo Gruodžio skyrius

2023 m. kovo 4–25 d.

ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE

Architekto Felikso Vizbaro suprojektuotame name Stasė ir Juozas Gruodžiai praleido savo gražiausias gyvenimo dienas. Kviečiame atvykti ir išgirsti čia slypinčias istorijas.

 

Kovo mėn. šeštadieniais Gruodžių namuose vyks šie edukaciniai užsiėmimai:

 

🔹 Kovo 4 d. 12.00 val. vyks užsiėmimas „Atspėk dainą“. Tai azartiškas, linksmas muzikinis žaidimas, kurio metu klausysitės kompozitoriaus J. Gruodžio solinių ir chorinių dainų ištraukas, spėsite dainų pavadinimus.

 

🔹 Kovo 11 d. nemokamas skyriaus lankymas, o nuo 12.00 val. – ekskursija „Mano darbas Taurus“, kurios metu sužinosite apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą ir pomėgius, dirigento ir pedagogo veiklą, pasiklausysite J. Gruodžio muzikos kūtinių ištraukų. Registracija el. paštu d.pukyte@kaunomuziejus.lt arba tel. +370 611 62 789. Dalyvavimas nemokamas.

 

🔹 Kovo 18 d. 12.00 val. vyks užsiėmimas „Pažink J. Gruodį“, kurio metu jūsų laukia pažintis su dirigentu, pedagogu ir kompozitoriumi, Juozu Gruodžiu. Sužinosite įdomių faktų apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą, pomėgius bei kūrybinę veiklą. Vėliau pakviesime atlikti nuotaikingas praktines užduotis, kuriomis patikrinsime, kiek sužinojote apie J. Gruodį.

 

🔹 Kovo 25 d. 12.00 val. vyks ekskursija „Mano darbas Taurus“, kurios metu sužinosite apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą ir pomėgius, dirigento ir pedagogo veiklą, pasiklausysite J. Gruodžio muzikos kūtinių ištraukų.

 

Užsiėmimai vyksta Kauno miesto muziejaus Juozo Gruodžio skyriuje (Salako g. 18). Dalyvavimas – su muziejaus bilietu (išskyrus kovo 11 d.). Suaugusiam – 3 €, studentams ir senjorams – 1,5 €, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, žmonėms su negalia – nemokamai.

 

Daugiau renginių

12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS

Bendraukime