Juozo Gruodžio skyrius

2023 m. balandžio 1–15 d.

ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE

Architekto Felikso Vizbaro suprojektuotame name Stasė ir Juozas Gruodžiai praleido savo gražiausias gyvenimo dienas. Kviečiame atvykti ir išgirsti čia slypinčias istorijas.

 

Balandžio mėn. šeštadieniais Gruodžių namuose vyks šie edukaciniai užsiėmimai:

 

🍀 Balandžio 1 d. 12.00 val. vyks užsiėmimas „Pažink Juozą Gruodį“, kurio metu jūsų laukia pažintis su dirigentu, pedagogu ir kompozitoriumi, Juozu Gruodžiu. Sužinosite įdomių faktų apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą, pomėgius bei kūrybinę veiklą. Vėliau pakviesime atlikti nuotaikingas praktines užduotis, kuriomis patikrinsime, kiek sužinojote apie J. Gruodį.

 

🍀 Balandžio 8 d. 12.00 val. – ekskursija „Mano darbas Taurus“, kurios metu sužinosite apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą ir pomėgius, dirigento ir pedagogo veiklą, pasiklausysite J. Gruodžio muzikos kūtinių ištraukų.

 

🍀 Balandžio 15 d. 12.00 val. vyks edukacinis užsiėmimas „Arbatėlė pas tetą Stasę“, kurio metu sužinosite apie svetingąją kompozitoriaus žmoną Stasę Petrauskaitę-Gruodienę, jos unikalų hobį – figūrėlių lankstymą iš saldainių popierėlių ir prie kvapnios žolelių arbatos galėsite išlankstyti savo unikalią figūrėlę.

 

Balandžio 21, 22 ir 29 d. dėl techninių priežasčių muziejus nedirbs.

 

Užsiėmimai vyksta Kauno miesto muziejaus Juozo Gruodžio skyriuje (Salako g. 18). Dalyvavimas – su muziejaus bilietu (išskyrus kovo 11 d.). Suaugusiam – 3 €, studentams ir senjorams – 1,5 €, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, žmonėms su negalia – nemokamai.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime